طراحان کنترل شرق

www.tcco.ir

شرکت طراحان کنترل شرق فعاليت خود را در زمينه اتوماسيون صنعتي و الکترونيک آغاز نمود. پس از مدت کوتاهي اين شرکت به يکي از طراحان و توليدکنندگان برتر و نوآور ماشين آلات پلاستيک در ايران مبدل شد، تا آنجاکه موفق به طراحي و ساخت اولين ماشـيـن ته دوز مجـهز به پــنـل کنترل ، اولين ماشين پلاستيک سه طرف دوخت مجهز به PLC  و Touch Screen، اولين ماشين دوخت مجهز به سرووموتور و نظيرآن درايران شد. کيفيت و کارايي بالاي اين محصولات توجه بسياري از مشتريان را در ايران و حتي خارج از مرزهاي ايران به خود جلب نمود و زمينه صــادرات محصولات اين شرکت را به کشورهايي همچون سوئد، تانزانيا، عراق، ترکمنستان، سوريه، قزاقستان و افغانستان فراهم نمود.

شرکت طراحان کنترل شرق با سرلوحه قراردادن توسعه دانش تخصصي و پيشبرد کيفيت، به سرعت گسترش يافت و زمينه حضور پررنگ خودرا در حوزه فناوري اطلاعات فراهم نمود. از افتخارات اين مجموعه دراين حوزه، طراحي وساخت اولين پمپ پنزين هوشمند مبتني بر فناوري کـارت هاي بدون تماس(RFID) براي وزارت دفاع استان خراسان بود. اين شرکت با طراحي ،توليد و اجراي اولين پروژه کارت بليط هوشـمند در ايــران براي سازمان اتوبوسراني تبريز افتخاري ديگررا درکارنامه درخشان خود به ثبت رساند.

هم اکنون شرکت طراحان کنترل شرق با تکيه بر بدنه اجرايي خود متشکل از 80 نفراز جـوانان متـعهد و متـخصص اين مـرزوبـوم هـدفي جز ارائه خدمات درعاليترين سطوح نداشته وکسب رضايت مشتري را خط مشي تمامي فعاليتهاي خود قرارداده است.