طراحان کنترل شرق

www.tcco.ir

برگزاری جلسه گردهمایی سالیانه پرسنل شرکت طراحان کنترل شرق

برگزاری جلسه گردهمایی سالیانه پرسنل شرکت طراحان کنترل شرق

توضیحات

برگزاری جلسه گردهمایی سالیانه          پرسنل شرکت طراحان کنترل شرق    
تاریخ برگزاری :     1391/02/18 

با عنایت به الطاف باری  تعالی   جلسه سالیانه شرکت طراحان کنترل  شرق همچون سالیان گذشته در محیطی سرشار از صمیمیت و همدلی در روز جمعه مورخه 91/2/18 منعقد گردید.

این جلسه با حضور پرسنل و مدیران دفتر مرکزی و سایر دفاتر در ساعت 10 صبح در تالار غدیر مشهد با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید. پس از آن آقای مهندس درخشان مدیریت محترم عامل و بنیانگذار شرکت طراحان کنترل شرق ایراد سخنرانی نموده و چکیده ای از اهم فعالیتهای انجام شده در سال گذشته و همچنین تشریح برنامه ها و اهداف کلان شرکت در سال جدید را ایفاد نمودند. پس از آن آقای دکتر اختراعی مدیرعامل شرکت مکاترونیک ژاو که از مدیران نمونه استانی و کشوری و رئیس سندیکای تولید کنندگان لوازم آزمایشگاهی کشور نیز می باشند، بیاناتی در خصوص افزایش بهره وری منابع سازمانی، بهبود مستمر در سازمان، رشد وتعالی سازمانی ومدیریت منابع انسانی را طرح نمودند که با استقبال حاضرین مواجه گردید.

سپس آقای مهندس اسدی مدیر واحد اداری، آقای مهندس جوان مدیر واحد برنامه ریزی، آقای رزمی مدیر واحد تولید و خدمات، آقای مهندس رمضان نژاد مسئول واحد بازرگانی و آقای مهندس اله داغی مدیر واحد تحقیق و توسعه طی سخنانی نسبت به اقدامات صورت گرفته در واحد های زیربط و همچنین برنامه های سال جاری خود توضیحاتی را به سمع حاضرین رساندند. پس از صرف ناهار در ساعت 15 با اعطای هدایا به پرسنل شرکت جلسه مذکور پایان پذیرفت.