طراحان کنترل شرق

www.tcco.ir

سمینار و افتتاحیه پروژه کارت هوشمند ورزش های رزمی

سمینار و افتتاحیه پروژه کارت هوشمند ورزش های رزمی
انتشار : 1391/02/11

سمینار و افتتاحیه پروژه کارت هوشمند ورزش های رزمی در مورخه 91/2/11 در محل هتل المپیک تهران برگزار گردید. این سمینار با حضور تنی چند از پیشکسوتان ورزش، کارشناسان و صاحب نظران با هدف معرفی کارت هوشمند ورزش آغاز گردید. مراسم در ساعت 10 صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و پس از اجرای چند سخنرانی، از نماد کارت هوشمند ورزش پرده برداری گردید و آغاز پروژه به صورت رسمی صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است که کارت های هوشمند فوق مبتنی بر تکنولوژی RFID پیاده سازی گشته و عملیات اجرا شده مذکور بر عهده شرکت طراحان کنترل شرق واگذار شده است.

از حاشیه های این سمینار میتوان به استفاده از سامانه هوشمند مدیریت سمینار شرکت طراحان کنترل شرق اشاره نمود که در آن برای هر یک از مدعوین یک قطعه کارت هوشمند Contact Less صادر گردیده بود که در هنگام ورود با نزدیک کردن کارت خود به دستگاه های کارتخوان، ضمن ثبت ورود، با پیام های خوش آمد گویی مخصوص خود بر روی نمایشگرهای منحصر در محل برگزاری مواجه می گردیدند. لازم به ذکر است کارت هوشمند ورزش ضمن برخورداری از چیپ الکترونیکی علاوه بر این که کارت شناسایی ورزشکار محسوب می شود رزومه ورزشی همراه او نیز می باشد، به این معنا که کلیه سوابق ورزشی ورزشکار به طور کامل در این کارت ثبت شده است.

اشتراک گذاری